Wypożyczalnia Międzybiblioteczna Zamiejscowa WBP

Przypominamy pracownikom naukowym i dydaktycznym WPiA o możliwości bezpłatnego zamawiania za pośrednictwem naszej Biblioteki materiałów bibliotecznych, których nie posiadają krakowskie biblioteki, z innych bibliotek w kraju.

Zgłoszenia zawierające dokładne dane bibliograficzne zamawianych pozycji oraz wszelkie zapytania w sprawie wypożyczeń międzybibliotecznych prosimy kierować na adres: mb.wbp@uj.edu.pl.

Z usługi wypożyczeń zamiejscowych do celów naukowych mogą również korzystać doktoranci WPiA, dołączając do zgłoszenia opinię promotora lub innego opiekuna naukowego z uzasadnieniem potrzeby sprowadzenia publikacji.

Sprowadzanie materiałów bibliotecznych niedostępnych w kraju z bibliotek zagranicznych prowadzi Biblioteka Jagiellońska (usługa odpłatna). Więcej informacji na stronie BJ.

Polecamy również
Przypominamy o kończącym się okresie dostępu testowego do wybranych baz prawniczych

Godziny otwarcia WBP w okresie przerwy majowej

Życzenia Wielkanocne