Testowy dostęp do wybranych baz prawniczych Max Planck i Oxford

11.03.2024
Zapraszamy pracowników oraz studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego do zapoznania się z testowym dostępem do nowych baz prawniczych.
więcej o Testowy dostęp do wybranych baz prawniczych Max Planck i Oxford
logo Max Planc Law

Wystawa Ubi societas ibi ius.

11.03.2024
Zapraszamy serdecznie na fascynującą wystawę "Ubi societas ibi ius" w Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego! Wśród eksponatów znajdują się prawnicze starodruki przekazane przez WBP do Biblioteki Jagiellońskiej oraz inne unikatowe pozycje ze zbiorów naszej Biblioteki.
więcej o Wystawa Ubi societas ibi ius.

Życzenia świąteczne

11.03.2024
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku, Wydziałowa Biblioteka Prawnicza Uniwersytetu Jagiellońskiego pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym Czytelnikom.
więcej o Życzenia świąteczne

Dostęp do pakietu LEX Urząd i Obywatele

11.03.2024
Informujemy o czasowym dostępie w Systemie Informacji Prawnej LEX do dodatkowego pakietu LEX Urząd i Obywatele, z bazą komentarzy i opracowań z zakresu szeroko pojętego prawa administracyjnego. Pakiet jest dostępny w okresie do 5 lutego 2024 roku.
więcej o Dostęp do pakietu LEX Urząd i Obywatele

Funkcjonowanie Biblioteki w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2024

11.03.2024
W związku z planowanymi w budynku Collegium Wróblewskiego pracami technicznymi w dniach od 23 grudnia 2023 r. do 7 stycznia 2024 r. Wydziałowa Biblioteka Prawnicza będzie zamknięta. Jednocześnie zapraszamy do korzystania w tym okresie z czytelni w Filiach WBP.
więcej o Funkcjonowanie Biblioteki w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2024