Czasowe utrudnienia w korzystaniu z Czytelni WBP

11.03.2024
W związku z usuwaniem skutków zalania części Czytelni WBP oraz prowadzonymi pracami remontowymi w budynku możliwe są czasowe niedogodności w korzystaniu ze zbiorów.
więcej o Czasowe utrudnienia w korzystaniu z Czytelni WBP

Academica

11.03.2024
Wydziałowa Biblioteka Prawnicza zaprasza studentów i pracowników WPiA do korzystania z Academiki - cyfrowej wypożyczalni książek i czasopism naukowych ze zbiorów Biblioteki Narodowej. Użytkownik zyskuje dostęp do ponad 3 600 000 publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy, również najnowszych, objętych ochroną prawa autorskiego.
więcej o Academica

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna Zamiejscowa WBP

11.03.2024
Przypominamy pracownikom naukowym i dydaktycznym WPiA o możliwości bezpłatnego zamawiania za pośrednictwem naszej Biblioteki materiałów bibliotecznych, których nie posiadają krakowskie biblioteki, z innych bibliotek w kraju.
więcej o Wypożyczalnia Międzybiblioteczna Zamiejscowa WBP

Swisslex

11.03.2024
Informujemy, że Wydział Prawa i Administracji UJ zakupił dostęp do bazy prawniczej Swisslex - wiodącej internetowej platformy informacji prawnej w Szwajcarii.
więcej o Swisslex

Funkcjonowanie biblioteki w dniach 8–11 czerwca 2023

11.03.2024
Informujemy, że w dniach 8-11 czerwca 2023 roku Wydziałowa Biblioteka Prawnicza oraz wydzielone sekcje WBP będą zamknięte – z jednym wyjątkiem, w sobotę 10 czerwca będzie czynna Wypożyczalnia i Czytelnia WBP.
więcej o Funkcjonowanie biblioteki w dniach 8–11 czerwca 2023